Telefon:

0 216 344 54 18

Mail:

info@10medya.com

Ferah Cd. No: 96 Kat: 4

Ferah Mh. Üsküdar / İstanbul

Hakkımızda

10 Medya olarak ekibimizle yaklaşık 25 yıllık deneyimimizle reklam planlama ve yayın stratejileri üzerine müşterilerimiz için özel çalışmalar yaparız.

Piyasa, pazar, sektör, rakip araştırmaları ve müşterinin ihtiyaçlarına özel hazırladığımız strateji doğrultusunda marka ve ürün için en uygun medya planlama ve satın alma hizmetlerini sunar, en doğru hedef kitleye, en doğru mecralar ile ulaşmanızı sağlarız.

Ana akım mecralardan, çeşitli konularda özel yayın yapan reklam mecralarına kadar geniş bir yelpazedeki yayıncılarımız ile yakın iletişimimiz ve geniş ticari hacmimizin de sağladığı avantajları müşterilerimizin lehine sunmaktan keyif alırız.

Her firmamız için en uygun mecraları tespit ederek müşteri memnuniyeti ekseninde maksimum fayda sağlamak olup hedefe ulaşırız.

Medya planlamada ulusal mecralarda Televizyon, radyo, internet ve açıkhava satınalmaları yaparız ve hedef kitleye göre local veya ulusal planlama stratejileri ortaya koyarız.

Sektörel olarak:

Televizyonda tüm mecralarla sponsorluk ve özel çalışmalar yaparız.
Ulusal kanallarda ve özellikle tematik kanallarda (haber kanalları, çocuk kanalları ve belgesel kanallarda) spot ve bant reklamlarının planlamasını ve yayınlanmasını sağlarız.

İhtiyaç halinde firmaların bant ve spot reklamlarının hazırlanmasına destek veririz.

Radyolarda yine bütün mecralarda, ulusal ve yerel radyolarda reklamlarınızın planlanmasını ve yayınlanmasını takip ederiz.

Ayrıca İnternet alanında bütün sitelerde: google, facebook instegram vs, haber sitelerinde, vs adv, manşet her alanda gösterim için strateji ve planlama yaparız.

Bize Ulaşın

Adres:

Ferah Mh. Ferah Cd.

No:96 Kat:4

Üsküdar/İstanbul

Telefon:

0 216 344 54 18

Email:

info@10medya.com